Vitajte

Teším sa s toho že ste sa prišli pozrieť na moju stránku pozrieť si fotografie ktoré som nafotil a chcel by som vás poprosiť aby ste tu zanechali svoje dojmy. Navrhnite mi čo odfotiť v sekcii ČO ODFOTIŤ? Chceš vedieť viac? Klikni na sekciu O MNE alebo si rovno bež prezerať fotky z rôznych kútov našej krásnej vlasti v sekcii GALÉRIA. Alebo sa zapoj do súťaže a vyhraj super ceny.Už si sa zapojiL? TU sú výhercovia.Malá ochutnávka toho čo nájdeš na stránke je pod týmto textom.

Vážka

Vážka Bol krásny slneční deň keď som sa rozhodol že sa pôjdem prejsť a niečo odfotiť. Zrazu som zbadal ako si vážka lieta okolo stromu. Chvíľku som čakal kým si sadne a pomaličky som sa k nej priblížil. A tu je výsledok. Vážka sediaca na kuse železa.

Viac info

Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka Vodopády studeného potoka sa nachádzajú vo Vysokých tatrách. S priateľkou sme sa vybrali na menšiu túru. Keďže bývame po tatrami nebolo ťažké sa dostať k tomuto krásnemu prírodnému úkazu. Takých fotiek mám viacej a budem ich priebežne pridávať.

Viac info

Pavúčik

Pavúčik Tak ako prvá fotka tak aj táto vznilka úplnou náhodou. Ako som už spomínal rád chodím na túry či prechádzky a tak som spravil aj túto fotku. Šiel som sa prejsť a po dlhej ceste som si na chvíľku sadol a v tom som zbadal malého pavúčika ako si ide len tak po asfaltke. Ihneď som vybral fotoaparát a odfotil ho.

Viac info